Hakkımızda

 

Türkiye’nin en sevilen butiklerinden olan SİNDİMODA, 2010 yılından beri sindimoda.com e-ticaret sitesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Sindimoda butik, her zaman müşteri memnuniyetini ilk öncelik olarak kabul eder. Instagram ve Facebook hesaplarımızda bizleri takip eden 700 binin üzerindeki takipçilerimizin ihtiyaçlarına her gün aynı öz veri ile cevap vermekteyiz.

Her gün güncellenen yeni sezon kadın giyim ürünleri ile hem iş kadınlarına yönelik hemde ev hanımları ve genç kızlara özel elbise modelleri, üst giyim ve alt giyim ürünleri ile 2010 yılından bugüne kadar sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemizin alt yapısını sürekli güncelliyoruz.

 

Güvenli Alışverişin Adresi

 

Websitemizden yapacağınız tüm alışverişler 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir. Sindimoda.com’dan alışveriş yaparken kapıda ödeme, kredi kartı ve banka havalesi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Mutlu Müşteriler

 

Sabah 09:00 ve gece 00:00 arasında WhatsApp destek hattımız üzerinden siparişlerinizi verebilir ayrıca siparişiniz ile ilgili tüm sorunlarınızı 0539 437 57 38 destek hattı üzerinden bizlere iletebilirsiniz.